Pro firmy

Víme, jak je aktuální situace komplikovaná, a snažíme se tak najít způsoby, jak pomoci nejen naší Hlídárně, ale také vám - rodičům a dětem. Nabízíme několik možností, díky kterým se maminky mohou vrátit zpět do práce, ať už na částečný nebo plný úvazek.

FIREMNÍ ŠKOLKY NA KLÍČ

Má vaše firma vhodné prostory i kapacitní možnosti zařídit zaměstnancům firemní školku, ale chybí vám čas nebo znalosti vše zrealizovat?

My se o to postaráme - vše zařídíme a vybavíme, poradíme, s čím bude potřeba a spolu to dotáhneme do zdárného cíle!

Spolupracujeme s designovým studiem Little Design, a tak umíme zprostředkovat rovněž 3D vizualizace návrhu pro zařízení školky a případně ji s šikovnými architektkami zařídit kvalitním českým nábytkem i prověřenými hračkami.

PA256224-2.jpg
Hlidarna-3.jpg

INDIVIDUÁLNÍ HLÍDÁNÍ

Naše Hlídárna sídlí v srdci Prahy kousek za Národním divadlem, a je tak pohodlně dostupná ze všech koutů města. Pro děti zaměstnanců umíme sestavit individuální nabídku, díky které lze čerpat hodinové hlídání dětí přímo v našich prostorech. K dispozici máme krásný prostor plný lokálních značek i kvalifikované hlídačky, které se dětem po celou dobu hlídání věnují.

POJÍZDNÁ HLÍDÁRNA

Chystáte firemní akci nebo event a hodil by se vám dětský koutek? Využijte služeb naší pojízdné Hlídárny. Zajistíme hlídačky, které se o děti profesionálně postarají a nabídnou jim zábavný program. Koutek vybavíme hračkami a pomůckami vhodnými k danému věku dětí.

Veškeré ceníky jsou individuální vzhledem k požadavkům firmy.

P4252100-2.jpg